Zaczęło się jak zawsze....
Para ludzi żądna świata postanawia rozpocząć swoją wspólną podróż. Postanowienie- PRZYNAJMNIEJ JEDNA STOLICA W ROKU. No to jedziemy
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz